O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Michała Mikołajczaka oferuje pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców w sprawach cywilnych, gospodarczych i administracyjnych.

Naszą domeną jest szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów prawnych. Zapewniamy przejrzyste i elastyczne warunki współpracy, uwzględniające potrzeby i możliwości klienta. Podejmujemy się prowadzenia spraw trudnych i nietypowych. 

Założycielem Kancelarii jest Michał Mikołajczak – radca prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, stypendysta na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odrą w ramach programu ERASMUS, w latach 2004-2007 aplikant sądowy etatowy - pracownik Sądu Okręgowego w Poznaniu (aplikacja zakończona egzaminem sędziowskim w 2007 r.), w latach 2007-2009 asystent sędziego w Wydziale X Gospodarczym Sądu Okręgowego w Poznaniu, wpisany na listę radców prawnych w 2008 r., współpracownik renomowanych poznańskich kancelarii prawnych, a od 2009 r. twórca własnej kancelarii radcy prawnego, autor publikacji z zakresu prawa cywilnego i handlowego oraz szkoleń z zakresu prawa egzekucyjnego (Egzekucja z rachunku bankowego, Egzekucja z nieruchomości).

Posługuje się językiem niemieckim.

Kancelaria jest objęta obowiązkowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej radców prawnych na sumę 110.000 EUR (sto dziesięć tysięcy euro) oraz dodatkowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej na sumę 300.000 EUR (trzysta tysięcy euro).
Kancelaria 2012 all rights reserved
ul. Jutrzenka 8/31, 60-373 Poznań, tel.: 692 326 880